top of page

NAUJIENOS

2020 - 09 - 24

 

QUADRO DESIGN 

QUADRO - jauna, dinamiška kompanija, įsikūrusi Italijoje. Jų gaminių pasiūloje - inovatyvaus, tačiau laikui nepavaldaus dizaino vonios kambario ir virtuviniai vandens maišytuvai, dušo sistemos bei aksesuarai. Tiek kuriant naujus dizainus, tiek gamybos procese Quadro atsižvelgia ne tik į funkcionalumą, dizainą, bet taip pat didelį dėmesi skiria tvarumui ir aplinkai draugiškoms medžiagoms. Savo produktams kompanija naudoja aukštos kokybės nerūdijantį plieną (aisi304 ir aisi316L). „Vonios Stilius“ džiaugiasi galėdami savo klientams ir jų išskirtiniams vonios kambario ar virtuvės dizaino projektams pasiūlyti Quadro maišytuvus bei dušo sistemas

2020 - 08 - 25

  SALGAR KOMPANIJOS VONIOS KAMBARIO BALDAI IR AKSESUARAI

Savo klientams jau galime pasiūlyti Ispanų gamintojo SALGAR vonios kambario baldus, veidrodžius ir aksesuarus. Ši kompanija turi daugiau nei 70-ties metų patirtį - jie yra vieni pirmųjų vonios kambario baldų gamintojų Europoje. Iki šių dienų visi jų produktai yra gaminami Saragosos mieste įsikūrusioje modernioje SALGAR  gamykloje. 

SALGAR baldai pasižymi savo funkcionalumu, inovatyviais dizaino sprendimais, gausiu laminuotų bei dažytų paviršių ir spalvų pasirinkimu.

2019 - 03 - 15

 

FIR ITALIA - GREEN TOTAL LOOK PROGRAMA

 

Green Total Look - tai nauja Fir Italia ekologiškumo, kokybės ir minimalistinio dizaino programa. 

Kaip šios programos dalį, Fir Italia išleido seriją aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno PlaySteel 58, LifeSteel 59 ir CleoSteel 48 kolekcijų maišytuvų, kuriems pasirinko naudoti AISI 316 L nerūdijantį plieną, turintį geriausias nuo rūdžių apsaugančias savybes, kuris taip pat yra 100proc. perdirbamas, lengvai valomas ir išskirtinai patvarus. 

Iš šio plieno Fir Italia taip pat gamina dušo sistemas, virtuvinius maišytuvus ir vonios kambario aksesuarus.

2019 - 03 - 02

NUO ŠIOL PREKIAUJAME IR KERAMINĖMIS PLYTELĖMIS!

Savo klientams galime pasiūlyti Portugalų gamintojo Aleluia bei Italų gamintojų Tonalite ir Petracer's keramines plyteles, tinkančias ne tik vonios kambariams, bet taip pat virtuvėms ir kitoms gyvenamosioms patalpoms. 

Mūsų salone rasite daugybę plytelių pavyzdžių: modernių ir minimalistinio stiliaus, taip pat geometrinių ir abstrakčių raštų, klasikinių ornamentų, lygių ir reljefinių paviršių.

2019 - 03 - 01

NAUJOS ARTELINEA KOLEKCIJOS

Artelinea Salone del Mobile’18 parodoje Milane pristatė naujausias kolekcijas, kurias jau galime pasiūlyti savo klientams Lietuvoje. Jose daugybė inovatyvių sprendimų vonios kambario baldų paviršių spalvoms bei tekstūroms - atsiranda raštai, kurie naudojami ne tik baldų paviršiams, bet persikelia ir ant sienų apmušalų (+SKIN ir GLASS + PAPER kolekcijos). Prabangos ir šiuolaikinio Art Deco įspūdį kuria Laminam Filo Argento - tarsi perpinto, tekstūrinio metalo (+SKIN kolekcija) bei briaunoto stiklo (PLISSE’ kolekcija) paviršiai, bei kartu derinami porceliano, metalo ir veidrodiniai elementai.

2018 - 12 - 15

 

FANTINI AA/27 APDOVANOTI 'ARCHIPRODUCTS DESIGN AWARDS 2018'

AA/27 kolekcijos, sukurtos Michael Anastassiades (Aboutwater Boffi ir Fantini kompanijoms) maišytuvai gavo Achiproducts Design Awards 2018 apdovanojimą kaip vonios kategorijos laimėtojai, už išskirtinį dizainą ir kokybę.

bottom of page