top of page

PRIVATUMO POLITIKA 

 

BENDRA INFORMACIJA 

 

UAB “VONIOS STILIUS” (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę,ar kt.) naudojate.

 

Duomenų valdytojo rekvizitai: UAB „VONIOS STILIUS“

Buveinės adresas: Veiverių g. 139, Kaunas

Tel.: 8 37 331120

El. paštas: info@voniosstilius.lt

PVM mokėtojo kodas: LT100004808617

 

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

 

RENKAMI DUOMENYS IR JŲ NAUDOJIMAS

 

Mes tvarkome jūsų duomenis gautus šiais būdais:

1)       kai Jūs asmens duomenis pateikiate mums, t.y. kai  susisiekiate su mumis telefonu, el. paštu ar raštu. Jums susisiekus su mumis šiais būdais mes išsaugosime susirašinėjimo ar pokalbių duomenis. 

 

2)         kai Jūs naudojatės Svetaine. Jums naudojantis svetaine tam tikra informacija yra renkama automatiškai (pvz. IP adresas, internetinės naršyklės tipas, apsilankymų svetainėje skaičius, peržiūrėti svetainės puslapiai ir kt.). Daugiau informacijos rasite skiltyje ‘SLAPUKAI’.

 

Jūsų duomenys yra renkami pardavimų ir paslaugų kokybės užtikrinimo tikslu, taip pat siekiant pagerinti naršymą ir patirtį mūsų internetinėje svetainėje.

 

Visi renkami duomenys yra tvarkomi atsižvelgiant į Bendrojo Asmens Duomenų Apsaugos reglamento (BDAR) bei LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimus.

 

SLAPUKAI

 

Slapukai – tai mažos apimties tekstiniai failai, įrašomi Jūsų kompiuteryje ( taip pat planšetėje ar telefone) kai lankotės mūsų interneto svetainėje. Slapukai leidžia mums registruoti Jūsų lankymąsi mūsų interneto svetainėje – anonimiškai, tik atpažįstant Jūsų kompiuterį ir IP adresą. Jie naudojami tam, kad sužinotume apie svetainės vartotojų elgesį besinaudojant mūsų svetaine, analizuotume srautus ir ateityje gerintume bei tobulintume šią internetinę svetainę.

 Mūsų naudojami slapukai nėra skirti vartotojų asmeninių duomenų rinkimui ir negali būti naudojami identifikuojant pavienius vartotojus. 

 

Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės.

 

 

POLITIKOS PAKEITIMAI

 

UAB “Vonios Stilius” turi teisę keisti šią privatumo politiką, paskelbdami atnaujintą versiją savo internetinėje svetainėje. Naudojimasis svetainės turiniu reiškia sutikimą su šia privatumo politika, todėl prašome Jūsų vis peržiūrėti šį puslapį ir įsitikinti, kad esate susipažinęs su privatumo politika ir jos pakeitimais. 

 

 

TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖS

 

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

bottom of page